%1000 Non Repaint Arrow indicator + EA

megapont

VIP-участник
о чем он пишет, я не понимаю. какие то не известные буквы :sneaky:

hakangule2017@

Активный участник
о чем он пишет, я не понимаю. какие то не известные буквы :sneaky:
Я никому не продаю мечты и не вру, мой индикатор настоящий, он не имеет ничего общего с индикатором, картинку которого вы показали.

Геша5

ỔχστĦиҜ Ħ₳ ҦթტФИŢ
Niye gülüyorsun? Boyanmazsa beni gerçekten tebrik edeceksin. Süper canavar sinyalini biliyorum, boyanıyor ama göstergem asla boyanmıyor. %1000
Ни кто ни чего у тебя не купит,потому что тут такого стрелочного хлама,который тоже не рисует,валом.
Если у тебя супер стрелки,так делай на них миллионы,кто тебе мешает
?)))
Ни кто не будет покупать твои картинки,тут нет детей наивных.
Триал версию кидай сюда,тогда может кто и поведётся на твой вариант и купит.

hakangule2017@

Активный участник
Kimse senden bir şey satın almayacak çünkü burada da çekilmeyen bir sürü ok çöpü var.
Eğer süper atıcılarınız varsa milyonlar kazanırsa, sizi kim durduruyor?
?)))
Kimsenin hayatında satın almayacak, burada saf çocuklar yok.
Deneme ürününü buraya gönderir, o zaman belki birisinin sizin bedelinize aşık olur ve onu satın alır.
Zaten para kazanıyorum, 2 hafta önce bildirdiğim siteye koymuştum, kimseyle ilgilenmedi o yüzden sildim.

Последнее редактирование модератором:

Romasan

Местный знаток
Göstergem hiçbir zaman yeniden boyama yapmayan her zaman diliminde %1000 çalışıyor, 1 değişken var

İşteyken, tatildeyken, toplantıdayken bile telefonunuza bildirim gönderiyor ve bu göstergenin robot versiyonu da mevcut. Tek gösterge ile gösterge dökümünden alabilirsiniz.

Özellikle altın grafiğinde tasarruf edersiniz, m1 ve m5 zaman dilimlerinde scalping yapmaya çok uygundur, h1 zaman diliminde ise uzun trendleri görebilirsiniz.

Переводчик:

Мой индикатор работает на 1000% в каждом временном интервале, который никогда не перекрашивается, есть 1 переменная

Он отправляет уведомления на ваш телефон, когда вы на работе, в отпуске, даже когда вы на встрече, а также доступна роботизированная версия этого индикатора. С помощью одного индикатора вы можете получить его из разбивки индикатора.

Вы сэкономите деньги, особенно на графике золота, он хорошо подходит для скальпинга в часовых поясах m1 и m5, в то время как в часовом поясе h1 вы можете увидеть длинные тренды.
Нет ничего необычного в этом индикаторе.;) Мой индикатор тоже также может работать...:cool:

Вложения

• Gold M1.png
    Gold M1.png
    63,5 КБ · Просмотры: 226
  • Gold M5.png
    Gold M5.png
    43,8 КБ · Просмотры: 225
  • Gold H1.png
    Gold H1.png
    56,4 КБ · Просмотры: 223

hakangule2017@

Активный участник
Mümkünse, lütfen burada bir deneme sürümü yayınlayın ki bu kâsenin tadını çıkarabilelim.
Burada ilk sürümü yayınlıyorum ama alarm saati yok, telefona bildirim göndermiyor, EA olarak kullanılan bir versiyonum var, o aslında telefona alarmı ve bildirim gönderen kaynak kodu.
Altın için m1 ayarı bu şekilde yapılacaktır

Вложения

• %1000 NO REPAINT ARROWS.ex4
    26,8 КБ · Просмотры: 340
  • gold m1.PNG
    gold m1.PNG
    53,3 КБ · Просмотры: 309

hakangule2017@

Активный участник
Kimse sizden bir şey satın almayacak çünkü burada da çekilmeyen bir sürü ok çöpü var.
Eğer süper atıcılarınız varsa onlardan milyonlar kazanın, sizi kim durduruyor?
?)))
Kimse senin fotoğraflarını satın almayacak, burada saf çocuklar yok.
Deneme sürümünü buraya gönderin, o zaman belki birisi sizin sürümünüze aşık olur ve onu satın alır.
İlk versiyonunu paylaştım ancak telefonda herhangi bir uyarı veya bildirim yok.

Верх